LEGENDARNI NAPADAČ BARCE ČESTITAO VATRENIMA NA USPJEHU: / Oglasio se i važan Dalićev adut: 'To je odlika velikih momčadi'

Niti dan nakon utakmice ne smiruju se reakcije na veliki uspjeh

17.11.2019.
14:11
Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatski nogometaši osigurali su nastup na EURU 2020 pobijedivši u dvoboju kvalifikacijske skupine E u Rijeci Slovačku s 3-1 (0-1). Slovaci su na Rujevici poveli golom Roberta Boženika (32), ali je Hrvatska u drugom poluvremenu uspjela preokrenuti i slaviti pogocima Nikole Vlašića (56), Brune Petkovića (60) i Ivana Perišića (74). U 66. minuti je isključen slovački igrač Robert Mak.

SNIMKE PREDSJEDNICE U EKSTAZI OBIŠLE HRVATSKU: /

Navijači su joj se smijali, društvene mreže je 'ubijaju'

Bila je to zadnja utakmica Hrvatske u skupini, koju su pobjedom nad Slovacima i osvojili. Hrvatskoj će to biti šesti nastup na europskim prvenstvima, a peti zaredom.

Vidina poruka

I dan poslije veličanstvene pobjede Vatrenima stižu čestitke. jedna je stigla i od legendarnog nizozemskog napadača Patricka Kluiverta. On je, naime, reagirao na status Ivana Rakitića što je zaista lijepa gesta bivšeg igrača Barcelone. Vatreni su, inače bili dosta aktivni na društvenim mrežama. Jedan od zanimljivijih postova objavio je Domagoj Vida. Branič u subotu navečer nije konkurirao za utakmicu zbog ranije zarađenih kartona.

"Dobro jutro. Lijepo se probuditi kao sudionik Eura. Čestitke momcima na sjajnoj pobjedi - ponosan sam kako smo reagirali u svim utakmicama kada smo imali pritisak. To je odlika velikih momčadi i zato se radujem Euru gdje neće biti lako, ali s ovom ekipom možemo u svaku bitku. Hvala svima na podršci jučer i tijekom cijelih kvalifikacija - zajedno smo ovo ostvarili za Hrvatsku!", poručio je. Ostale objave pogledajte ispod.