EUFORIJA / Krovinović se oglasio nakon pobjede nad Vitorijom i oduševio, javio mu se bivši dinamovac: 'Želi li netko novu okladu...?'

Krovinović je zabio prekrasan pogodak u 87. minuti za konačnih 3:1

5.8.2022.
14:16
Miroslav Lelas/PIXSELL

Nogometaši Hajduka preokretom su došli do pobjede od 3-1 nad portugalskom Vitoriom u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu, koja je u četvrtak odigrana na Poljudu pred 33.000 gledatelja.

LEGENDA IMA RIJEČ /

Računica je jasna: 'Spojilo se ono što nogomet i hoće. Dobra igra Hajduka i fantastična publika. Rezultat je pobjeda'

Iako je Hajduk bio bolja momčad većim dijelom utakmice, Portugalci su poveli u 61. minuti pogotkom Miguela Mage.

U 67. minuti Splićani su uspjeli izjednačiti, kad je Marko Livaja pogodio vratnicu, a na odbijenu loptu natrčao Emir Sahiti i poslao ju u mrežu. U 75. minuti su Splićani došli do vodstva, a za 2-1 je pogodio Dario Melnjak. Potpuni preokret Hajduku je donio Filip Krovinović sjajnim golom u 87. minuti.

Dan nakon utakmice Krovinović se oglasio na Instagramu i poslao poruku svojim fanovima i našalio se na kraju pitanjem "Želi li netko novu okladu?" jer se prije utakmice kladio sa suigračem da će zabiti Portugalcima.

"Ponosan i presretan. Hvala vam na čudesnoj noći koju ćemo pamtiti do kraja života. Sada još jače, čvrsto na zemlji, u nove pobjede. P.S. Želi li netko novu okladu?", napisao je Krovinović, a ubrzo mu se javio bivšu hrvatski U21 reprezentativac koji je prošle sezone igrao za Rijeku, a ponikao je u omladinskoj školi Dinama, Robert Murić koji mu je napisao: