REAKCIJE / Krovinović nakon pobjede: 'Svi smo mi rekli da to sanjamo i zato smo i došli, ali...'

U zaostaloj utakmici trećeg kola HNL-a nogometaši Hajduka su na Opus Areni svladali domaći Osijek 1-0 (1-0) te su se privremeno vratili na prvo mjesto ljestvice. Pred 11.105 navijača utakmica je odlučena krajem prvog poluvremena. Tada je grešku domaćina iskoristio Marko Livaja te je u 42. minuti zabio jedini pogodak vrijedan tri boda. Hajduk uz utakmicu više ima tri boda ispred Rijeke. Dinamo zaostaje sedam bodova za Splićanima, ali ima i dvije utakmice manje. Peti Osijek ima devet bodova manje od Hajduka. Nakon utakmice s Opus Arene se javio reporter RTL-a Boris Jovičić koji je razgovorao s trenerom Bijelih Mislavom Karoglanom te veznjakom Filipom Krovinovićem.