A NEKI GOVORE DA JE SEBIČAN / Kramarić odigrao nevjerojatno, tri puta je asistirao u prvoj utakmici Hoffenheima u novoj sezoni

U prvom kolu Bundeslige Kramarićev Hoffenheim igra s Augsburgom

14.8.2021.
17:00

Nogometaši Hoffenheima novu sezonu Bundeslige otvorili su uvjeljivom pobjedom na gostovanju kod Augsburga 4:0, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić asistirao je za prvi, drugi i treći pogodak.

POČELA JE BUNDESLIGA /

Bayern kiksao u debiju Juliana Nagelsmanna u službenim utakmicama na klupi bavarskog velikana

Vodeći pogodak postigao je Danac Jacob Bruun Larsen, na sjajnu Kramarićevu asistenciju.

Kramarić se na desnoj strani oslobodio čuvara pa onda lijevom, slabijom, nogom uputio sjajan centaršut prema Larsenu koji s pet metara puca glavom i pogađa mrežu.

Hrvatski napadač ovom je asistencijom nastavio fenommenalnu formu iz prošle sezone, kada je u posljednjih pet utakmica zabio šest golova i dva puta asistirao.

U nastavku utakmice Kramarić je još dva puta asistirao, u 78. minuti Sargisu Adamyanu za 2:0 i u 87. Georginiju Rutteru za 3:0.

Četvrti gol za Hoffenheim zabio je Sebastian Rudy u petoj minuti sudačke nadoknade.