OSTAO LEŽATI / Kramarić se ozlijedio u pobjedi svoje momčadi protiv Borussije Dortmund

Borussia (D) je ostala četvrta, dok se Hoffenheim podignuo do sedmog mjesta ljestvice.

25.2.2024.
20:06

Iznenađenje se dogodilo ove nedjelje u 23. kolu njemačke Bundeslige, nogometaši Hoffenheima su u Dortmundu pobijedili Borussiju 3-2.

GRBIĆ BRANIO U ENGLESKOJ /

PAOK u dvije minute okrenuo rezultat, nastavlja se Kovačeva muka

Da se sprema iznenađenje u Dortmundu pokazala je već druga minuta utakmice kada je Bebou doveo goste u vodstvo. Borussia je imala spreman odgovor te je unutar samo pet minuta kreirala preokret. Malen je u 21. izjednačio, dok je Schlotterbeck u 25. minuti pogodio za 2-1 domaćina.

Kako su brzo primili dva pogotka tako su igrači Hoffenheima, u nastavku ogleda, jednako brzo zabili dva i pobijedili. Gostujući junak bio je Maximilian Beier, strijelac oba pogotka, u 61. i 64. minuti.

U udarnoj postavi Hoffenheima bio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je zamijenjen u 67. minuti zbog ozljede. Nakon jednog duela ostao je ležati na tlu i napustio teren.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.