MALO JE NEOBIČNO / Kovačićev suigrač zbog bizarne reakcije postao predmet poruge na Twitteru. Pogledajte zbog čega ga navijači uništavaju

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera

7.11.2022.
10:15

U derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 1-0 vrativši se na vrh ljestvice.

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera, a kod tog smo pogotka imali jednu veoma komičnu situaciju. Naime, jedan od krivaca za pogodak bio je Marc Cucurella koji je reagirao potpuno bizarno. Španjolac je zagrlio Arsenalova veznjaka Granitha Xhaku i tako ga je držao tijekom cijele akcije i praktički je gledao kako Gabriel ispred njega neometano ulazi u šansu i zabija pobjedonosni pogodak.

Cucurella je zbog ovog poteza postao glavna tema na Twitteru među navijačima i rugaju mu se na veoma originalne načine. Inače, spomenimo kako je Chelsea platio Cucurellu ovoga ljeta čak 65.3 milijuna eura i da je ovog beka dugo u svojoj momčadi htio i Pep Guardiola.