BUNDESLIGA / Kovačeva utakmica prekinuta zbog nokauta suca: Kramarić bacio protivničkog golmana na koljena

Bayern je slavio na gostovanju kod Augsburga s 3:1, te se približio Bayer Leverkusenu, koji će svoju utakmicu igrati od 18:30

27.1.2024.
17:31

U utakmicama 19. kola njemačke Bundeslige dogodila se nesvakidašnja situacija na dvoboju Wolfsburga i Freiburga.

SIGURNA POBJEDA /

Fenjeraš bez ikakve šanse na Opus Areni: Osijek pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu

Igrač Freiburga izbio je loptu ispred igrača momčadi koju vodi Niko Kovač. Napucao je pukom slučajnošću loptu u glavu pomoćnog suca, koji je ostao ležati kao nokautiran, a susret je bio prekinut na desetak minuta.

Susret Wolfsburga i Freiburga završio je podjelom bodova (1:1), kao i utakmica Hoffenheima i Heidenheima, u kojoj je Andrej Kramarić zabio penal i doslovno bacio na koljena protivničkog vratara koji je ostao na sredini gola, pa samo pao na koljena kada je vidio da nije pogodio gdje će Kramarić pucati.

Bayern je slavio na gostovanju kod Augsburga s 3:2, te se približio Bayer Leverkusenu, koji će svoju utakmicu igrati od 18:30.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.