KOVAČEV BAYERN POBJEDNIČKI MARŠIRA I DALJE: / Ovog su puta pobijedili Milan za koji je Strinić igrao čitav dvoboj

Od 13.30 sati u Nanjingu će igrati Juventus protiv Intera

24.7.2019.
12:05

Nogometaši Bayerna pobijedili su u svojoj drugoj utakmici na International Champions Cupu u SAD-u Milan 1:0. Bavarcima je drugu pobjedu donio Leon Goretzka koji je u trećoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu postigao jedini pogodak u dvoboju s Milanom. Za talijansku momčad cijelu je utakmicu odigrao Ivan Strinić.

PRVA POBJEDA NOVOG REALA: /

‘Moćni’ Galácticosi slavili protiv Arsenala nakon udaraca s bijele točke

U Arlingtonu je Atletico tek nakon raspucavanja pobijedio meksičku Guadalajaru, nakon što u osnovnom dijelu utakmice nije bilo pogodaka. Meksikanci su od 24. minute igrali s igračem više, jer je Atleticu isključen Marcos Llorente, zbog povlačenja Vege, kad je ovaj krenuo sam prema vratima Madriđana.

Od 13.30 sati po hrvatskom vremenu u Nanjingu će igrati Juventus protiv Intera.