KOVAČ UHVATIO SLAMKU SPASA: / Eintracht sretnim autogolom do važnih bodova za ostanak

U posljednjem susretu 31.

24.4.2016.
19:50

Gosti iz Mainza poveli su preko Brosinskog (18), na 1:1 poravnao je Russ (28), a domaći su do pobjedničkog pogotka stigli uz veliku dozu sreće jer se centaršut Ben-Hatire od leđa Bella (84-ag) odbio u mrežu.

Eintracht i dalje pretposljednji

Usprkos ovoj pobjedi Eintracht je i dalje u zoni ispadanja, tri kola prije kraja je pretposljednji, 17. sa 30 bodova, jednim manje od 16. Werdera, koji drži mjesto koje vodi u dodatne kvalifikacije. Mainz 05 je ostao šesti sa 45 bodova, koliko ima i sedmi Schalke 04.

U posljednja tri kola Eintracht gostuje kod Darmstadta, dočekuje Borussiju Dortmund, te u zadnjem kolu gostuje u Bremenu kod također ugroženog Werdera.

Kramarićev gol

U prvom nedjeljnom dvoboju hrvatski reprezentativac bio je strijelac za Hoffenheim, ali njegova je momčad izgubila na gostovanju kod Borussije u Moenchengladbachu sa 1:3 (0:2). Kramarić, koji je odigrao svih 90 minuta, svojim je petim bundesligaškim golom smanjio zaostatak svoje momčadi na 2:1 u 54. minuti, no domaći su ipak ostvarili važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka zahvaljujući pogocima Toljana (7-ag), Dahouda (45) i Hahna (61).

ON JE SVOJE NAPRAVIO: /

Andrej Kramarić zabio u porazu Hoffenheima kod Borussije (M)

Hannover ispao

Eintrachtovom pobjedom zapečaćena je sudbina Hannovera koji je tri kola prije kraja postao siguran putnih u drugoligaško društvo.