KOVAČ JE MOGAO POSTATI REKORDER, PROPUSTIO JE PRILIKU: / Bayernov trener objasnio što se dogodilo na Allianz Areni

Susret 5. kola njemačkog prvenstva između Bayerna i Augsburga završio je 1-1

26.9.2018.
8:23

Lijepu je priliku imao Niko Kovač upisati se u povijest Bayerna nakon što je sa svojom momčadi stigao na prag rekordnog postignuća u vlasništvu Carla Ancelottija koji je najjaču njemačku nogometnu momčad odveo do osam uspjeha zaredom na otvaranju sezone. Kovač je ostao na sedam nakon što je u utakmici protiv Augsburga Bayern propustio vodstvo i upisao tek remi protiv momčadi iz donjeg dijela bundesligaške ljestvice.

PRVI KIKS NIKE KOVAČA U BAYERNU: /

Bivši izbornik bio korak do povijesnog podviga, Kramarić asistent u pobjedi Hoffenheima

Čestitke Augsburgu

Susret je Kovač prokomentirao riječima:

"Augsburg je odigrao vrlo, vrlo dobrih 90 minuta. Ugušili su naše razrađene akcije, nije nam bilo lako izaći niti iz naše polovice terena. Kada smo u tome uspijevali propuštali smo realizirati prilike za pogodak. U Bundesligi je tako."

Popravak protiv Herthe

"Voljeli bismo da smo stigli do tri boda, međutim to nam, nažalost, nije pošlo za rukom. Pokušat ćemo biti bolji na gostovanju u Berlinu", najavio je Kovač ogled protiv Herthe koji je na rasporedu u petak.

U utakmici igranoj u utorak Bayern je pobjedu držao u rukama do 86 minute. Prednost im je donio Arjen Robben pogotkom s početkom drugog dijela, a izjednačujućih 1-1 postigao je Götze koju minutu prije kraja susreta.