KONAČNO OTKRIVENA VELIKA TAJNA IZ SVLAČIONICE REALA: / Nakon ovih riječi Zidanea, Modrić i društvo su poludjeli

Konačno je otkriveno što je to Zinedine Zidane rekao na poluvremenu subotnje finalne utakmice Lige prvaka između njegovog Reala i Juventusa (4-1).

6.6.2017.
9:33
AFP, FILIPPO MONTEFORTE

Real u prvom poluvremenu nije baš briljirao. Juve je bio bolji, u prvih 30. minuta imao inicijativu, iako su Kraljevi poveli pogotkom Ronalda 1-0. Mandžo je u 27. fantastičnim golom okrunio dominaciju Stare dame u prvih 45. minuta.

SANTIAGO BERNABEU POKLONIO SE MODRIĆU: Luka dobio brutalne ovacije na proslavi naslova prvaka Europe!

A se na početku drugog dijela pojavio sasvim neki novi Real. Cristiano Ronaldo i društvo pomeli suparnika u drugih 45 minuta okršaja u Cardiffu i madridskom klubu donijeli 12. naslov prvaka Europe, drugi uzastopni, čime su ušli u povijest.

Osim nekih taktičkih promjena, Zidane je igrače motivirao emocionalnim govorom koji ih je nadahnuo.

"Došli ste ovdje, uživajte. Najbolji ste i morate pobijediti. Prvo poluvrijeme je bilo OK, ali morate popraviti neke stvari. Budite agresivniji, pritisnite ih i ne dopustite im da igraju lako kao u prvom poluvremenu", rekao je, između ostalog, Zidane koji se upisao povijest jer je Real prvi klub koji je u ovom formatu Lige prvaka obranio naslov, prenosi francuzove riječi ugledna madridska Marca. Modrić je nakon utakmice također otkrio što im je to trener kazao na poluvremenu, da su zaigrali na tako sjajan način.

HRVATI ZA POVIJEST, REAL ZA VJEČNOST! Modrić otkrio tajnu iz svlačionice: /

'Kad nam je Zidane to rekao...'

"Zidane je rekao da moramo biti agresivniji, da moramo izaći više prema naprijed i pritiskati te im ne dopuštati da igraju kao u prvom poluvremenu. To smo i napravili pa odigrali stvarno fenomenalno”, otkrio je Luka Modrić.