PROPUSTILI PRILIKU / Kiks Milana kod fenjeraša, Fiorentina se pobjedom ušuljala u vrh prvenstvene ljestvice

22.12.2023.
23:08
profimedia

Nogometaši Milana remizirali su 2-2 na gostovanju kod posljednje momčadi Serie A, Salernitane u susretu 17. kola talijanskog prvenstva.

POVIJESNI USPJEH /

Kovačić i Gvardiol osvojili naslov svjetskih prvaka s Manchester Cityjem

Napravili su pogrešan korak u borbi za naslov prvaka. Na gostovanju kod "fenjeraša" Salernitane odigrali su 2-2 ispustivši dva važna boda u lovu na vodeći dvojac Inter i Juventus.

Dobro je počelo za goste, Fikayo Tomori je u 17. minuti doveo "Rossonere" u vodstvo. Međutim, domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Federica Fazija (42) i Antonia Candreve (63). Milan je spasio Olivier Giroud pogodivši u 90. minuti za 2-2.

Za domaći sastav je cijeli susret odigrao Domagoj Bradarić.

U preostala tri večerašnja susreta slavili su gosti. Fiorentina je protiv Monze pobijedila sa 1-0, a gol odluke zabio je Lucas Beltran u sedmoj minuti. Josip Brekalo nije nastupio za "Viole", baš kao niti Mirko Marić za Monzu.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.