Katastrofa za PSG! Zlatan Ibrahimović iznesen s terena

U 2. kolu francuskog Le Championata nogometaši PSG-a na domaćem su terenu stigli su do prve pobjede. Rezultatom 2:0 pala je Bastia. No, susret je obilježila ozljeda Zlatana Ibrahimovića.

16.8.2014.
18:54

Najbolji nogometaš PSG-a i jedan od najboljih na svijetu, Zlatan Ibrahimović, u 15. minuti susreta pri u jednom je dvoboju s gostujućim igračem osjetio bol u rebrima.

Odmah se srušio na tlo te je s bolnom grimasom morao izaći s terena, zamijenio ga je Lavezzi. Koliko je teška ozljeda švedskog nogometaša u ovom trenutku nije poznato, no francuski mediji javljaju kako bi Ibra iz sastava mogao izostati nekoliko tjedana, a one najgore prognoze kažu i nekoliko mjeseci.

Inače PSG je rutinski odradio susret protiv Bastije. Prvi pogodak domaćini su zabili u 26. minuti kada je Van der Wiel pronašao Lucasa a ovaj zabio svoj prvi pogodak u sezoni. U nastavku je pobjedu zaključio Cavani nakon proigravanja Verrattija.