JEDINSTVEN SLUČAJ / Kaotična utakmica u Afričkom kupu nacija: Sudac napravio neviđeni show na kraju

U krupnom planu ovog dvoboja bio je glavni sudac susreta Janny Sikazwe

12.1.2022.
17:11

U ogledu prvog kola skupine F, na afričkom Kupu nacija, nogometaši Malija su s minimalnih 1:0 svladali Tunis.

Jedini je pogodak postigao Ibrahima Kone koji je u 48. minuti realizirao jedanaesterac. Tunižani su mogli osvojiti bod i zabiti na isti način, no u 77. minuti je udarac s bijele točke Khazrija obranio vratar Malija Mounkoro.

KAKAV FIJASKO /

Australcima je prekipjelo: Novak Đoković pred deportacijom? Zbog jedne stvari ga više ne žele u svojoj zemlji

Kaotičan kraj utakmice

U krupnom planu ovog dvoboja bio je glavni sudac susreta Janny Sikazwe koji je uz niz propusta najveći napravio u 85. minuti kada je označio kraj utakmice.

Potom je, na sugestiju pomoćnika, odlučio nastaviti utakmicu, ali je i definitivno zaključio točno u 90. minuti unatoč tome što su se u drugom poluvremenu izvodila dva jedanaesterca, nekoliko puta uključivao VAR, obavljale izmjene.