KAOS U KOPRIVNICI, UTAKMICA PREKINUTA NAKON PRVOG POLUVREMENA: / Više se igrao vaterpolo, nego nogomet

Travnjak je bio toliko natopljen da se gotovo ni na jednom dijelu terena lopta uopće nije mogla kretati.

15.12.2017.
19:38
Goran Stanzl/PIXSELL

Prvi susret 20. kola hrvatskog prvenstva između nogometaša Slaven Belupa i Lokomotive prekinut je zbog velike količine vode na travnjaku koprivničkog stadiona nakon prvog poluvremena, pri rezultatu 0-0. Pred stotinjak gledatelja na Gradskom stadionu u prvih 45 minuta igra se više vaterpolo nego nogomet jer je zbog obilne kiše travnjak bio toliko natopljen da se gotovo ni na jednom dijelu terena lopta uopće nije mogla kretati.

Sudac Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca htio je prekinuti susret u 41. minuti, ali su igrači ipak nastavili do poluvremena kada je u konzultaciji s delegatom Alojzijem Šuprahom i kapetanima momčadi susret ipak prekinut. Novi termin utakmice bit će poznat naknadno.