KALINIĆ I BADELJ IZBORILI ČETVRTFINALE KUPA: / Slavlje Fiorentine u utakmici s dva crvena i devet žutih kartona

Nogometaši Fiorentine izborili su četvrtzavršnicu Talijanskog kupa u kojoj će se ogledati protiv Napolija nakon što su u susretu osmine finala s 1-0 bili bolji od Chieva.

11.1.2017.
19:45

Strijelac jedinog gola na utakmice sam je i izborio najstrožu kaznu nakon što je pao u šesnaestercu gostujuće momčadi poslije (kako je dosuđeno) kontakta s Massimom Gobbijem.

U utakmici u kojoj je glavni sudac Domenico Celi pokazao devet žutih i dva crvena kartona, javno su opomenuti i hrvatski reprezentativci pobjedničke momčadi - Nikola Kalinić u 65. (igrao cijelu utakmicu), a Milan Badelj u 64. minuti (igrao do 78. minute).

Crveni karton u redovima Fiorentine zaradio je Mauro Zarate.