KAKVA GOLČINA: / Pogledajte briljantan volej koji je golmana učinio posve nemoćnim!

Jedan od najljepših golova ove godine postignut je u utorak u Engleskoj, u dvoboju četvrte lige između Accrington Stanleyja i Portsmoutha.

9.3.2016.
19:29
Screenshot

Slavili su gosti s 3-1, a praktički sav posao su obavili već u prvom poluvremenu u kojem su zabili sva tri pogotka. Onaj posljednji, autora Michaela Doylea, pravo je remek-djelo.

Portsmouth u četvrtoj ligi

Portsmouth je u 43. minuti izveo slobodan udarac, jedan od igrača Accringtona je izbio loptu glavom, ali nije tim potezom spasio svoju momčad. Loptu je, naime, na više od 25 metara udaljenosti od gola dočekao Doyle i opalio je ljevicom iz voleja. Briljantan udarac je ostavio potpuno nemoćnim domaćeg golmana Jasona Mooneyja!

Inače, nekad slavni Portsmouth, koji je ne tako davne 2008. godine bio pobjednik FA kupa, danas čami u četvrtoj ligi. Trenutno je na četvrtom mjestu, u zoni koja mu jamči doigravanje za ulazak u treću ligu.