SVAKA ČAST, MAJSTORE! / Kakav povratak Šime Vrsaljka: Ušao u igru na samom kraju i namjestio gol za pobjedu

21.9.2021.
21:51

Šime Vrsaljko, sad već polako povremeni hrvatski nogometni reprezentativac, namjestio je pogodak za 2:1 u pobjedi Atletico Madrida na gostovanju kod Getafea u 6. kolu španjolskog prvenstva. Vrsaljko je ove sezone nastupio tek drugi put, s tim da je posljednjih pet utakmica proveo na klupi.

Atletico je loše krenuo u utakmicu, objektivno dosta slabiji Getafe poveo je u prvom dijelu 1:0 pogotkom Mitrovića.

VIJESTI IZ MADRIDA /

Real odlučio što će s Lukom Modrićem nakon ove sezone?

Suarez junak utakmice

No nisu se predavali Simeoneovi komandosi. Pred sam kraj utakmice počeo je show Luisa Suareza. Ubojiti Urugvajac najprije je u 78. minuti izjednačio, a onda u 90. minuti na asistenciju Vrsaljka pogodio glavom za 1:2 i pobjedu Atletica. Pobjednički pogodak pogledajte OVDJE.

Atletico je ovom pobjedom zasjeo na prvo mjesto sa 14 bodova, dok je Getafe na pretposljednjem mjestu ljestvice bez bodova i sa šest poraza u jednako toliko utakmica.