PORTUGALAC USPJEŠNIJI / Jurić u slaboj utakmici izgubio od Mourinho: Jedan gol presudio pobjednika

Nogometaši Rome skočili su na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, u susretu 29. kola.

8.4.2023.
20:47

Jedini pogodak u vrlo lošoj utakmici postigao je Dybala (8-11m) iz kaznenog udarca u samom otvaranju dvoboja.

SVE BLIŽE DRUGOJ LIGI /

Ćaleta-Car ostao na klupi, Oršić na tribini: Southampton potopljen kod kuće od Manchester Cityja

Treća Roma sada ima 53 boda, jedan više od četvrtog Milana, a dva više od petog Intera, dok joj drugi Lazio, koji od 20.45 sati igra protiv Juventusa, bježi dva boda.

Nikola Vlašić igrao je od 82. minute za Torino koji je ostao 11. sa 38 bodova.

Verona je stigla do vrlo važne pobjede u borbi za ostanak svladavši na svom terenu Sassuolo sa 2-1 (0-1) golom u petoj minuti sudačke nadoknade. Gosti su poveli udarcem glavom Harrouija (34) i tu prednost držali do 84. minute kada je Ceccherini (84) poravnao udarcem glavom nakon kornera da bi veliko slavlje domaćim navijačima osigurao Gaicj (90+5) golom u petoj minuti sudačke nadoknade nakon neshvatljive pogreške vratara Sassuola Consiglija koji mu je iz čista mira predao loptu ravno u noge.

Martin Erlić je odigrao čitav susret za Sassuolo koji je ostao 12. sa 37 bodova, dok je Verona i dalje u zoni ispadanja, 18. sa 22 boda, no sada za 17. Spezijom, koja zauzima posljednje mjesto koje osigurava ostanak, zaostaje četiri boda.