JUNAK MALAGE PORUČIO: / 'Ne brinite, nije ništa puklo, brzo se vraćam'

Dugo će Duje Čop pamtiti utakmicu protiv Valencije. U 14. minuti utakmice zabio je svoj treći gol za Malagu, prvi na La Rosaledi, ail je već deset minuta kasnije zbog ozljede morao napustiti igru.

3.3.2016.
13:00

Njegova momčad nije izdržala, "šišmiši" su slavili u gostima 2:1, ali dugo će se Čopov prekrasni pogodak vrtjeti na YouTubeu.

MVP utakmice

Priznanje za dobru igru stiglo je nakon utakmice jer je Čop izabran za najkoristnijeg igrača dvobojoa Malaga - Valencia.

"Ozlijedio sam zadnju ložu. Mislim ipak da nije ništa puknulo. Vidjet ćemo sve na pregledu", kazao je hrvatski napadač Goal.com.

Čop je uvjeren da neće dulje izbivati s terena. "Ne brinite, brzo ću se ja vratiti", poručio je.

'Kad sam zabio, mislio sam da ćemo pobijediti'

"Kad sam zabio gol, mislio sam da ćemo pobijediti. Bio sam presretan, jer mi je to bio prvi gol na našem stadionu, pred našim navijačima. No, ubrzo sam osjetio bol u mišiću i morao sam napustiti igru", izjavio je Čop za službenu klupsku stranicu.

U sljedećem kolu Malaga gostije kod Deportiva na Riazoru. Bivši napadač Hajduka, Splita i Dinama u posljednje dvije utakmice zabio je dva gola, no zbog ozljede njegov nastup je upitan.