INFARKTNA ZAVRŠNICA / Bivši trener Dinama nakon rušenja Benzeminog Al-Ittihada opet slavio: Do pobjede stigao u dubokoj sudačkoj nadoknadi

Utakmica je bila prepuna iznenađenja i preokreta

29.12.2023.
18:30

Igor Jovićević može biti zadovoljan kako je njegova momčad počela igrati. U posljednjih pet utakmica Al-Raed je ostvario tri pobjede i tek jedan poraz, a nakon rušenja moćnog Al-Ittihada u kojem igra Karim Benzema, sada su trupe bivšeg trenera Dinama slavile i na domaćem terenu.

HOSPITALIZIRAN JE /

Premierligaš ostaje bez igrača na 'neko vrijeme': Obolio je od malarije, propušta i Afrički kup nacija

Nije dobro počelo, gostujuća Abha povela je u 17. minuti preko Al Alija, ali već četiri minute kasnije stvari je na početak vratio Al Subaie. Ipak, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Al Ali ponovno trese mrežu domaćina i dovodi goste u vodstvo prije odmora.

No, nisu dugo ostali u vodstvu. Jovićević je na poluvremenu očito motivirao svoje igrače koji su u 46. i 50. minuti u potpunosti preokrenuli rezultat i poveli s 3-2.

Nije ni tu bilo kraja iznenađenjima. Nogueira je u 67. minuti zabio za 3-3, a kada se činilo kako će momčadi podijeliti bodove, ukazao se Gonzalez i u 97. minuti pogodio za 4-3 Al-Raeda koji je s ovom pobjedom pobjegao iz opasne zone na ljestvici.

Momčad Igora Jovićevića sada se nalazi na 11. mjestu prvenstvene ljestvice sa 19 osvojenih bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.