NESMOTREN POTEZ / Jeste li primjetili što je Rudiger napravio Modriću? Opasna glupost mogla je skupo koštati kapetana Vatenih

4.10.2023.
9:38

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2. kolu Lige prvaka, a još jednom je briljirao Jude Bellingham, Englez koji je ljetos postao najskuplji igrač u povijesti Kraljevskog kluba.

ČUDESNI ENGLEZ /

Real Madrid ponovo ima najboljeg igrača svijeta: 'Zabio je kao Maradona, a kreće se kao Zidane'

Veznjak Reala je protiv Napolija upisao gol i asistenciju te je sasvim zasluženo proglašen i za igrača utakmice.

Napoli je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške Kepe Arrizabalage u 19. minuti, a Real je prvo izjednačio u 27. preko Viniciusa Juniora, koji je zabio na asistenciju Bellinghama, da bi sam Englez u 34. minuti nakon nevjerojatnog solo prodora zabio za vodstvo Reala.

Piotr Zielinski je u 54. minuti poravnao rezultat nakon kontroverzno dosuđenog jedanaesterca, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti, a Valverde je zabio gol kojim je postavio konačan rezultat nakon kornera kojeg je izveo upravo kapetan Vatrenih.

Nakon gola sjajni Urugvajac potrčao je u zagrljaj baš Modriću, ubrzo su se sjatili i ostali njihovi suigrači, a onda je stigao i Antonio Rudiger.

Njemački reprezentativac u dresu Reala dotrčao je do okupljenih svojih suigrača te skočio na 'hrpu' ispod koje se nalazio Modrić. Srećom, Rudiger nije skočio baš najbolje i brzo je pao sa svojih suigrača, a kada je vidio da je Modrić bio na dnu brže bolje mu se ispričao.