JE LI MOGUĆE DA JE NEYMAR OVO USPIO PROMAŠITI? / Pogledajte kako je brazilski superstar upropastio zicer i bacio navijače PSG-a u očaj

Nakon prvog poluvremena nogometaši Bayerna u Parizu imaju vodstvo od 1:0

13.4.2021.
22:34

Nogometaši francuskog Paris Saint Germaina u utorak igraju uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv njemačkog i europskog prvaka Bayern Munchena.

PSG I CHELSEA U POLUFINALU: /

Parižani izbacili branitelja naslova, Londončani bez Kovačića nisu dopustili novo portugalsko čudo

Parižani su u taj susret ušli s prednošću od 3:2 iz prvog susreta, no u uzvratu se stvari ne odvijaju po njihovim planovima.

Dijelili ga milimetri

Bavarci nakon prvih 45 minuta imaju prednost od 1:0 i nalaze se na korak do velikog preokreta.

Nogometaši PSG-a u drugom poluvremenu mogli su potpuno promijeniti cjelokupnu situaciju i izjednačiti rezultat, no Neymar nije uspio ubaciti loptu u prazni gol nakon dodavanja Di Marije.