JE LI MODRIĆ NAPRAVIO PREKRŠAJ? / Oko sokolovo dalo presudu o spornoj situaciji

Na startu kvalifikacija za SP 2018. nogometna reprezentacija Hrvatske u ponedjeljak je u Zagrebu protiv Turske odigrala 1-1.

5.9.2016.
23:26

Vatreni su poveli pred kraj prvog poluvremena. Ivan Rakitić zabio je u 44. minuti iz penala, kojeg je izborio Modrić.

ČAČIĆ ŽALI ZA BODOVIMA: /

'Sudac je pogriješio. Da smo imali huk s tribina rezultat bi bio drugačiji'

Tri minute kasnije kapetan hrvatske srušio je Emrea Mora. Točnije uklizao je i izbio lotu, a Poljski sudac Szymon Marciniak sudio je prekršaj. Calhanoglu je pucao sa 25 metara, lopta je okrznula Perišića, promijenila je smjer i završila u mreži.

Izbornik Ante Čačić rekao je kako je po njemu sudac pogriješio.

"Modrić je čisto izbio loptu. Nema dileme. Ne znam je li sudac nešto više vidio nakon izbijanja lopte. Kontakta je poslije bilo, ali takvih je duela bilo na utakmici, a nije ih označio kao prekršaje", kazao je Mateo Beusan.

Sveukupno smatra kako je suđenje bilo korektno dok Poljaku jedino zamjera to što je Turcima tolerirao odugovlačee i izležavanje.