SKANDAL U BUENOS AIRESU / Iza leđa pljunuo Messija, a Leo nakon toga stao pred kameru i rekao nešto u što je teško povjerovati

Leo Messi je ušao u drugom poluvremenu, dva puta pogodio stativu i bio meta pljuvanja protivničkog igrača

13.10.2023.
9:38

Argentina, aktualni svjetski prvak, ostvarila je treću pobjedu u trećem kolu južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., pobijedivši u četvrtak u Buenos Airesu sa 1-0 Paragvaj.

PRVA REAKCIJA /

Luka Modrić pokušavao objasniti poraz na Opus Areni: 'Davno nismo odigrali lošije...'

Hrvatska je odigrala vrlo loše prvo i bolje drugo poluvrijeme, a dvoboj je odlučen u 30. minuti

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14.listopada samo na stream platformi Voyo.

Momčadi koju vodi Lionel Scaloni bio je dovoljan pogodak Nicolasa Otamendija u trećoj minuti utakmice, dok je Lionel Messi, koji je ušao u drugom poluvremenu, dvaput pogodio stativu.

Vojo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Utakmicu je obilježio i vrlo ružan potez paragvajskog nogometaša Sanabrije koji je ušao u verbalni sukob s Messijem, nakon kojeg mu je Leo okrenuo leđa i otišao, a on je pljunuo na njega.

Messi nije primijetio da se to dogodilo i za gnjusan potez Paragvajca doznao je tek nakon utakmice.

"Sanabria? Rekli su mi u svlačionici da me je netko pljunuo. Istina je da uopće ne znam tko je taj dečko. Ne želim pričati o tome jer će sve onda otići predaleko, to mi nije cilj", rekao je Leo.

No, u tu izjavu je teško povjerovati jer Messi zapravo dobro poznaje Sanabriju, koji je prošao mlade uzraste u Barceloni, a i ranije su igrali jedan protiv drugoga.