HVALOSPJEVI ZA VATRENOGA / Ivan Perišić (ponovno) očarao Engleze: 'Napravio je ono što stalno radi i podsjetio na svoju vječnu kvalitetu'

Perišić je u posljednjoj utakmici za Tottenham sjajno asistirao

5.1.2023.
10:00

Totenham je u malom gradskom derbiju 19. kola Engleske lige u gostima Crystal Palace s 4-0, a Ivan Perišić je bio dodavač za prvi gol.

KAKVA MAŠINA /

Pogledajte fantastičnu asistenciju Ivana Perišića za Harryja Kanea, pogodio ga je u 'trepavicu'

U 48. minuti Harry Kane je zabio nakon dodavanja Perišića, a Kane je zabio za 2-0 u  53. minuti. Doherty (68) i Son Heung-Min (72) dovršili su posao za 10. pobjedu Spursa.

Perišić je igrao do 86. minute. Tottenham je ovom pobjedom ostao peti s 33 boda, dok je Palace 12. s 22.

Nakon utakmice navijači i mediji ishvalili su Perišića, koji je prošloga ljeta u Tottenham stigao kao slobodan igrač iz talijanskog Intera.

"Briljantnim centaršutom poslužio je Kanea za gol i tako u najboljem trenutku podsjetio na svoju vječnu kvalitetu", piše Evening Standard, a 90min ističe:

""Perišić je još jednom dokazao da superiorno centrira."

"Ni blizu svojih sjajnih partija i jedva da je zalutao na teritorij Palacea, ali i ovaj put je napravio ono što stalno radi - namjestio gol", stoji u tekstu Goala.