Bolji od Olica i Mandzukica: On je najbolji Hrvat kola

Ivan Perisic najbolje je ocijenjeni hrvatski nogometas od strane njemackog dvotjednika Kickera u posljednjem, 34. kolu njemackog nogometnog prvenstva.

12.5.2014.
12:25

Krilni igrac Wolfsburga postigao je u 3:1 pobjedi protiv Borussije Monchengladbach gol za 2:1 vodstvo svoje momcadi, a njegova igra do 85. minute donijela mu je respektabilnu ocjenu 2.5 (ocjene se krecu u rasponu od najbolje jedinice do najlosije sestice) i mjesto u idealnoj momcadi kola.

Asistent kod njegovog golaIvica Olic na travnjaku je proveo svih 90 minuta i ocijenjen je nesto slabijom trojkom. Milan Badelj i Ivo Ilicevic porazeni su sa svojim HSV-om na gostovanju kod Mainza 3:2 u utakmici u kojoj je Ilicevic ostao bez ocjene iako je postigao treci pogodak svoje momcadi, ali je ocito odigrao premalo (usao je u 67. minuti). Badelj je pak za 90 minuta igre zasluzio slabu cetvorku.

Jos slabijom peticom ocijenjen je Mario Mandzukic za svoju igru do 64. minute u 1:0 pobjedi njegovog Bayerna protiv Stuttgarta.