OGLAS

IVAN LEKO OSRAMOTIO SLAVNI ANDERLECHT: / Aktualni prvak pao pred hrvatskim stručnjakom

Brugge je pobjedom produžio niz bez ligaškog poraza na sedam utakmica, dok je Anderlecht upisao drugi uzastopni poraz.

17.12.2017.
16:42
Screenshot

U derbiju 19. kola belgijskog nogometnog prvenstva Club Brugge, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je deklasirao aktualnog prvaka Anderlecht 5-0.

Lekina momčad je probila Anderlecht u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela golom Abdoulayja Diabyja, a isti je igrač samo minutu kasnije povisio na 2-0.

U drugom dijelu Brugge je zabio još tri gola, a strijelci su bili Ruud Vormer (57-11m), Jelle Vossen (73-11m) i Hans Vanaken (87). Brugge je ovom pobjedom produžio niz bez ligaškog poraza na sedam utakmica, dok je Anderlecht upisao drugi uzastopni poraz.

Clubb Bruge vodi na ljestvici sa 47 bodova, na drugom mjestu je Sporting Charleroi sa 38 bodova i utakmicom manje, dok je treći Anderlecht sa 34 boda.