VELIKO IZNENAĐENJE / Velika pobjeda Igora Štimca: Na teškom gostovanju uzeo je važne bodove na putu prema Svjetskom prvenstvu

Napeta utakmica odlučena je u drugom poluvremenu

16.11.2023.
20:16

Bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Igor Štimac može biti izuzetno zadovoljan nakon prvog kola druge faze kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Indija je pobjedom uzela važna tri boda na putu prema SP-u 2026. godine.

HVATA FORMU /

Povratnik među Vatrene je pun optimizma: 'Imamo pritisak, ali znamo se s time nositi'

Indija je u gostima s 1:0 svladala Kuvajt, a gol vrijedan tri boda postigao je Manvir Singh u 85. minuti.

Indija je druga na tablici s tri boda, koliko ima i vodeći Katar koji je s 8:1 pregazio Afganistan. Dvije najbolje reprezentacije iz ove grupe izborit će prolaz u idući krug kvalifikacija. Kuvajt je utakmicu završio s 10 igrača, pošto je u sudačkoj nadoknadi u razmaku od tri minute dva žuta kartona dobio Faisal Zaid Al-Harbi.

Štimac ima priliku postati prvi izbornik u povijesti Indije koji ih je odveo na Svjetsko prvenstvo, ali za to će mu trebati još puno rada i sreće, ali početak je i više nego dobar.