'BIJELI' SE S PRAVOM LJUTE / Igrač Lokomotive o situaciji zbog koje su Splićani izgubili živce: 'Jasno je da je bio penal, ne treba bježati od istine'

Lokomotiva je odigrala 3:3 s Hajdukom i zaustavila pobjednički niz 'Bijelih'

13.12.2021.
17:44
Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši Lokomotive u nedjelju su kao domaćini odigrali 3-3 (1-1) s Hajdukom, a pet od šest pogodaka postigli su gostujući igrači.

DRAMA U KRANJČEVIĆEVOJ /

Lokomotiva i Hajduk podijelili bodove u ludoj utakmici, Hajduk zabio dva autogola

Lokomotiva je u 11. minuti povela autogolom Josipa Eleza. Izjednačio je Marko Livaja u 33. minuti. Novo vodstvo Lokomotivi donio je Mateo Marić u 63. minuti. S dva pogotka Jana Mlakara, u 77. i 81. minuti, Splićani su preokretom poveli s3-2, da bi u 86. minuti Nikola Katić pogodio vlastitu mrežu za konačnih 3-3.

U posljednjoj minuti utakmice dogodila se sporna situacija, u kojoj je Cipetić u duelu s Biukom igrao rukom, ali Tihomir Pejin nije se oglasio.

Na tu se situaciju osvrnuo i vratar Lokomotive Krševan Santini u razgovoru za Jutarnji list.

"Na prvu, doista, tražio sam bolju poziciju i vidio sam krajičkom oka obostrano remplanje. I ništa više. No nakon snimke jasno je da je to bio penal, ne treba bježati od istine. Nisam od komentara suđenja, neka se drugi time bave, ali bio bi grijeh ne spomenuti doživljeno", poručio je Santini.