IGOR TUDOR SE NE ZAUSTAVLJA: / Galatasaray ruši sve redom, hrvatski stručnjak je pravi hit

Nogometaši Galatasaraya koje vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor nastavili su s fantastičnim igrama u turskom prvenstvu.

30.9.2017.
22:12
SAKIS MITROLIDIS

U utakmici sedmog kola Tudor je svladao svoj bivši klub Karabükspor s 3-2, a pobjednički je pogodak Galatasaray postigao u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Junak Maicon

Velikan iz Istanbula je poveo u 17. minuti pogotkom Feghoulija, a samo pet minuta kasnije prednost je povećao Maicon. U 27. je minuti smanjio Yatabare, a strah je kod domaćih navijača nastupio u 84. minuti kada je s bijele točke izjednačio Seleznjov. I kad se već činilo da će utakmica završiti neodlučenim ishodom, u prvoj minuti sudačke nadoknade je Maicon svojim drugom pogotkom večeri donio slavlje Galatasarayu.

Galatasaray je nakon sedam kola na vrhu ljestvice s 19 bodova, pet više od Kayserispora i šest od Beşiktaşa i Göztepea koji tek trebaju odraditi utakmice ovaj vikend.