MALO JE FALILO / Marseilleu samo bod protiv Monaca, Igor Tudor ostao bez nestvarnog rekorda

Marseille nikada nije zabilježio niz od devet vezanih pobjeda

28.1.2023.
23:08

Marseille Igora Tudora na svom terenu je odigrao 1:1 s Monacom u 20. kolu francuske Ligue 1.

NE MOŽE BEZ NJEGA /

Mbappe uhvaćen u nevjerojatnoj situaciji: Pogledajte što radi za vrijeme svečane večere s PSG- om

Tim je remijem Tudor ostao bez rekordnog dostignuća jer je s Marseilleom prije ove utakmice imao niz od osam vezanih pobjeda, a da je pobijedio deveti put imao bi niz koji niti jedan trener nikada nije ostvario u klupskoj povijesti.

Marseille se na domaćem terenu našao u zaostatku u 17. minuti nakon autogola Jordana Veretouta, no nedugo nakon početka drugog poluvremena, u 47. minuti, Čileanac Alexis Sanchez postiže izjednačujući pogodak.

Na vrhu PSG ima manje od 47 bodova, Lens je na 45, a slijede Marseille sa 43, Monaco sa 38 i Rennes sa 37.