GENIJALNO / Igor Tudor ga je nakon ovoga grlio i ljubio pred kamerama: Pazite kakvu je golčinu u debiju zabila nova zvijezda Marseillea

Ounahi je bio hit igrač Mundijala u Kataru, a u Marseille je stigao iz Angersa u završnici zimskog prijelaznog roka

2.2.2023.
8:29

U nedjelju u susretu 21. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je na gostovanju pobijedio Nantes sa 2-0 produživši niz bez poraza na devet kola.

KAPA DO PODA, MAJSTORE /

San živi i dalje: Igor Tudor novom pobjedom nastavio fantastičan niz i primaknuo se PSG-u na samo dva boda

OM je poveo u 58. minuti nakon autogola Joao Victora. Portugalac Nuno Tavares je povukao kroz sredinu, te uposlio Cengiza Undera, no ispred turskog veznjaka je Victor nespretno reagirao pogodivši vlastitu mrežu.

Tudorova momčad je potvrdila pobjedu u trećoj minuti sudačke nadoknade sjajnim golom debitanta za Marseille i hit igrača Svjetskog prvenstva, Marokanca Azzedinea Ounahija.

Azzeddine Ounahi

Dvadesetdvogodišnji Ounahi je prije nekoliko dana postao igrač Marseillea, koji ga je kupio od Angersa za deset milijuna eura, a protiv Nantesa je zabio velemajstorski pogodak. Primio je loptu na dvadesetak metara od gola pa onda dva puta "slomio" svog čuvara pa ušao u šesnaesterac i rutinski zabio.

Ounahijevu majstoriju možete pogledati OVDJE.

Tudor je bio oduševljen Ounahijem toliko da mu je prišao nakon susreta dok je davao intervju te ga zagrlio i poljubio pred kamerama.