IBRAHIMOVIĆ 'OTVORIO RAČUN': / Pogledajte prvi Zlatanov pogodak u dresu Manchester Uniteda

Samoprozvani bog Manchestera počeo je opravdavati nadimak koji si je sam nadjenuo po dolasku u Manchester United već u prvoj utakmici za svoj novi klub.

14.8.2016.
16:05

U susretu 1. kola engleske Premier lige koji se igra na Vitality stadionu na kojem je favoriziranu momčad prvenstva dočekao Bournmouth, Ibrahimović je pogodio u 64. minuti za prednost 3-0. Primio je švedski napadač loptu od Martiala, malo povukao i s dobrih 20-ak metara udaljenosti od gola domaćina opalio desnom nogom.

Lopta je bila prizemna i pogodila je desni kut domaćeg vratara Artura Boruca kojeg su već prije matirali i Juan Mata u 40. i Wayne Rooney u 59. minuti.