I OVO JE RAZLOG ZBOG KOJEG MARSEILLE SADA NE SLAVI: / Je li ovo promašaj sezone? Napadač francuskog kluba propisno se osramotio

Atletico Madrid osvojio je Europsku ligu 3-0 pobjedom protiv Marseillea

16.5.2018.
23:35
Screenshot

Treći put u klupskoj povijesti nogometaši madridskog Atletica osvojili su naslov najbolje momčadi Europske lige nakon što su u finalu igranom u srijedu protiv Marseillea slavili 3-0 pobjedu. Antoine Griezmann bio je junak španjolske momčadi, postigao je dva uvodna pogotka i usmjerio ogled prema slavlju svog tima.

ATLETICO OSVOJIO EUROPSKU LIGU: /

Madriđani na krilima Griezmanna srušili Marseille, Vrsaljko osmi Hrvat s prestižnim trofejom

Razloge poraza Marseille će zasigurno tražiti i u ozljedi Dimitrija Payeta koji je igru primoran bio napustiti u 32. minuti ogleda. Dio razloga, ipak, možda leži i u činjenici da su igrači Marseillea u onim prilikama u kojima su se našli reagirali loše. Možda je ovo 'loše' i blaga riječ pogleda li se pokušaj kamerunskog napadača francuske momčadi Clintona N'Jiea s kraja utakmice.

Igrala se 87. minuta, rezultat je bio 2-0 za španjolski sastav i možda bi bolja reakcija 24-godišnjaka unijela neizvjesnost u završnicu dvoboja. Moguća drama izostala je budući da je N'Jie napravio ovo: