I DALJE BJEŽE HAJDUKU: / Osječani Kohorti za rođendan poklonili pobjedu protiv Istre

U POSLJEDNJOJ utakmici 28. kola Prve HNL nogometaši Osijeka svladali su u svom Gradskom vrtu Istru 1961 sa 2:0 (2:0) i tako došli do 16.

15.4.2017.
21:59

PONOVNO NA +4: /

Rijeka nije kiksala, Gorgon i Vešović srušili Split

Oba pogotka za Osječane postigao je ukrajinski veznjak Dmytro Lopa. Domaćini su poveli u 8. minuti, a Lopa je na 2:0 povistio u 25. kad je s nekoliko "lažnjaka" prevario Istrine braniče i svladao Ivešu.

Osječani drže treću poziciju

U nastavku su Puljani zaprijetili, ali nisu uspjeli postići pogodak i nakon dvije pobjede u prvenstvu, doživjeli su prvi poraz.

Osječani su ovom pobjedom pobjegli Hajduku, Zekićeva momčad ima 53 boda nakon 28 kola, tri više od Hajduka. Na čelu ljestvice je Rijeka (72), ispred Dinama (68). Istra je peta, s 32 boda.

Navijači Osijeka, skupina Kohorta je na utakmici protiv Istre proslavila 29. rođendan.