Hrvatski reprezentativac teško ozlijedio suigrača!

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nehotice je, prilikom jednog kornera, teško ozlijedio svog suigrača, Brazilca Edersona.

21.7.2011.
15:44

Do ozljede brazilskog reprezentativca došlo je u 32. minuti utakmice u kaznenom prostoru Lyona nakon što su on i Lovren zajedno krenuli na jednu loptu. Naš reprezentativac vrlo je nespretno reagirao i ozlijedio suigrača, kojem su pukli križni ligamenti.

Ederson se tek nedavno oporavio od teške ozljede, koja ga je s terena udaljila gotovo godinu dana, a sada ga očekuje nova pauza od tri mjeseca.

Hrvatski reprezentativac tom je prilikom također lakše ozlijedio desni kvadriceps, pa je morao biti zamijenjen na poluvremenu, ali Sportske novosti javljaju da će treninzima vratiti već krajem tjedna.

Prije nesretne situacije u 32. minuti Lyon je već gubio 2:0, a prvi gol došao je upravo nakon Lovrenove greške. On je pogrešno ispucao loptu, što je iskoristio igrač Genka Limbombe i sjurio se u kazneni prostor francuske momčadi.

Branič Lyona, Cris, jedino ga je mogao srušiti, a sucu nije preostalo ništa drugo nego da pokaže na bijelu točku. Kazneni udarac u pogodak i vodstvo svoje momčad pretvorio je Barda. U 21. minuti vodstvo belgijskog prvaka povećao je Limbombe.

Jimmy Briand u 40. minuti uspio je smanjiti na 2:1, ali više od toga Lyon nije mogao. Dapače, u 82. minuti primili su još jedan pogodak. Konačnih 3:1 postavio je Pavlof.