HRVATSKI PRVAK DOČEKAO DOBRU VIJEST: / Lyon na Dinamo s porazom i bez prvog napadača

Francuski nogometni doprvak Lyon u susretu 1.

10.9.2016.
21:33

Francuski doprvak je pogtokom Kalulua došao do vodstva već u 2. minuti, ali su gosti preokretom u drugom poluvremenu došli do pobjede. Bordeaux je do odmora uspio izjednačiti pogotkom Malcoma u 33. minuti. U 67. minuti domaći veznjak Gonalons zaradio je crveni karton, a Bordeaux je iskoristio brojčanu prednost.

Francuz hrvatskog porijekla Gregory Sertic bio je strijelac vodećeg pogotka za goste u 71. minuti, a Menez je u 90. minuti potvrdio pobjedu Bordeauxa.

Trener Lyona Bruno Genesio nije želio govoriti o prirodi Lacazetteove ozljede, ali sumnja se da je u pitanju mišić.

"Potrebno je obaviti pretrage nakon kojih ćemo znati koliko dugo će morati izbivati", rekao je Genesio.

Lacazette nije trenirao punim intenzitetom posljednja dva tjedna zbog ozljede lijevog koljena zbog koje je izostao i s reprezentativne akcije tijekom koje je Francuska u prijateljskoj utakmici kao gost svladala Italiju sa 3-1, da bi potom kvalifikacije za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. otvorila gostujućim remijem 0-0 kod Bjelorusije.