BUNDESLIGA SHOW / Hrvatski okršaj prekinut bacanjem teniskih loptica s tribina

Utakmica je i svojevrsni hrvatski okršaj jer je na jednoj strani Andrej Kramarić, a na drugoj Nenad Bjelica kao trener te Josip Juranović na klupi za rezervne igrače gostiju

17.2.2024.
16:34

Dvoboj u 22. kola njemačke Bundeslige između Hoffenheima i Union Berlina prekinut je u 42. minuti nakon što su s tribina navijači teren zasuli teniskim lopticama.

ZAVAPIO /

Ivan Leko nakon novog poraza: 'Izgledamo glupo, ljutit sam jako!'

ZAVAPIO /

Utakmica koja je i svojevrsni hrvatski okršaj jer je na jednoj strani Andrej Kramarić, a na drugoj Nenad Bjelica kao trener te Josip Juranović na klupi za rezervne igrače gostiju, zaustavljena je kod rezultata 0:0.

Sudac Robert Hartman je nakon nekoliko bacanja loptica u 42. minuti jednostavno odlučio prekinuti susret, no on je nakon nekog vremena ipak nastavljen.