Hrvatski napadač briljirao na startu Premiershipa

Na otvaranju engleske Premier lige svojim odličnim nastupom istaknuo se hrvatski napadač Ivan Klasnić koji je u visokoj pobjedi Boltona, prvo zabio, a onda upisao i asistenciju.

13.8.2011.
21:15

Na startu engleske lige igralo se pet susreta među kojima se ističe visoka gostujuća pobjeda Boltona na gostovanju kod QPR-a u kojoj je sjajan nastup imao naš Ivan Klasnić.

Bolton je u vodstvo doveo Cahill u 45. minuti, vodstvo je povećao Gabbidon, a onda je na scenu stupio hrvatski napadač. Prvo je u 70. minuti zatresao mrežu s 15 metara svojom ubojitom ljevicom, da bi potom u 79. poslužio Muamba za četvrti pogodak svoje momčadi.

Liverpool je loše startao u novu sezonu, u na domaćem terenu odigrali su mršavih 1:1 protiv Sunderlanda. Redse je u 11. minuti u vodstvo doveo Suarez, da bi u 57. gostima izjednačenje donio Larsson.

Wigan i Norwich odigrali su 1:1, Fulham i Aston Villa susret su završili bez pogodaka, a 1:2 pobjedu na gostovanju protiv Blackburna odnio je Wolverhampton.