Tekstualni prijenos utakmice mogli ste pratiti uživo na portalu Net.hr

Pixsell

TIJEK MEČA

Lokomotiva-Dinamo

2:2

Nakon jedne duge lopte Krivak je izbio sam pred Danijela Zagorca i provukao loptu pored vratara Dinama u 18. minuti. Probleme je Ogiwari opet stvorio Krivak kada ga je "slomio" i u 36. minuti pucao preko vrata.

SRUŠEN REKORD KRANJČE /

Bad Blue Boysi napravili šou u ulici pjesnika: Poslali poruku uoči izbora

Iz prvog udarca na gol Dinamo je vratio stvari na početak, Špikić je sjajno prošao i dao loptu Petkoviću koji je zabio pogodak kroz igrače Lokomotive.

Krivak je bio glavni akter i kada je pri kraju prvog poluvremena napravio prekršaj na Ogiwari zbog čega je dobio žuti karton, a nakon toga se "zagužvalo" i karton je dobio i Stefan Ristovski.

Duje Čop je nakon tri pogotka na Maksimiru, ponovno zabio Dinamu. U petoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela zabio je Splićanin nakon što obrana Dinama nije očistila opasnost. Sjajno prvo poluvrijeme zaključio je Petković golom glavom nakon ubačaja Baturine, to je bila osma minuta nadoknade prvog dijela.

U drugom poluvremenu Dinamo je pucao deset puta na gol Čavline, ali nedostalo je preciznosti za preokret i važna tri boda.

Dinamo: Zagorac - Ogiwara, Živković, Perković, Ristovski - Mišić, Sučić, Baturina - Hoxha, Petković, Špikić

Lokomotiva: Čavlina - Leovac, Kalaica, Mersinaj, Bartolec - Marić, Krivak, Mudražija - Goričan, Krivak, Smakaj

Lokomotiva i Dinamo će od 17.10 sati odmjeriti snage u sklopu 22. kola HNL-a. Obje momčadi imaju razloga za optimizam u nadolazećoj utakmici, Lokosi su bez poraza već šest prvenstvenih utakmica u nizu, dok su Plavi nakon početnog šoka u nastavku sezone povezali dvije pobjede i skroz se približili vrhu.

Proljetni dio sezone otvorili su upravo nogometaši Lokomotive i Dinama, a zamjena domaćinstva nije dobro sjela Plavima. Lokomotiva je na Maksimiru ''rasturila'' momčad iz Maksimirske 128 rezultatom 0-3, a junak susreta bio je Duje Čop koji je zabio hat-trick.

Plavi će zato tražiti osvetu na stadionu u Kranjčevićevoj pred punim tribinama vlastitih navijača koji su sve brojniji i brojniji.