TREĆA UTAKMICA ZAREDOM / Pogledajte kako Hrvat trpa golove kao na traci, a nije se našao na popisu izbornika Zlatka Dalića za SP u Kataru

Musa je u Benficu stigao ovog ljeta iz Boaviste

7.11.2022.
10:19

Benfica je slavila kod Estorila s visokih 5:1, što im je čak šesta pobjeda zaredom. Ispred najvećeg rivala, Porta, imaju već osam bodova prednosti.

SVE JE SPREMNO /

Dalić objavio širi popis za Katar, nema iznenađenja, jasno i tko će zamijeniti Kalinića: 'Taj događaj potvrđuje što je najvažnije'

Prvi pogodak na susretu djelo je hrvatskog napadača, Petra Muse, kojem je ovo bio tek drugi start za Benficu.

Zabio je u 24. minuti, a izašao iz igre u 66. minuti. Gol možete pogledati ovdje.

Otvorilo mu se

Hrvatski golgeter je mrežu zatresao treći put zaredom, a preko tjedna je bio strijelac i protiv Maccabi Tel Aviva u Ligi prvaka.

Ukupno mu je to bio peti pogodak sezone, a u Benficu je stigao početkom srpnja iz Boaviste u kojoj je proveo prošlu sezonu i upisao 12 pogodaka.