HALILOVIĆ IZBORIO MJESTO U UDARNOJ POSTAVI: / Sevilla nakon 50 godina slavila na Kanarima

Nogometaši Seville u 22. su kolu Primere kao gosti pobijedili Las Palmas s 1-0 te opet zaostaju samo tri boda za vodećim Realom.

12.2.2017.
21:09
AFP, DESIREE MARTIN

Sevilla je nakon 50 godina slavila na Kanarima, a pogodak odluke postigao je Correa u 80. minuti. Za Las Palmas su nastupila oba hrvatska nogometaša - Alen Halilović je igrao do 81. minute, a Marko Livaja je ušao u igru u istoj minuti. Dodajmo da je ovo Las Palmasu prvi domaći poraz ove sezone u ligi.

RONALDO, ISCO I LUCAS ZA POBJEDU: /

Real 'preživio' teško gostovanje i ponovno preuzeo vrh

Sporting Gijon je slavio u gostima protiv Leganesa s 2-0 i došao do vrijednih bodova u borbi za ostanak. Duje Čop nije ulazio u igru, ali je u 70. minuti dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja na klupi. Sporting je, unatoč pobjedi, ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu, ali sada ima samo dva boda manje od Leganesa na 17. poziciji.