OVO BUDI NOSTALGIJU / Brozovićev i Perišićev suigrač zabio u stilu legendarnog Bake Sliškovića, pogledajte majstorski potez

Bila je to Bakina specijala

5.12.2021.
9:32

Nogometaši milanskog Intera slavili su s 3-0 (3-0) na gostovanju kod Rome, a pitanje pobjednika odlučeno je već u prvih 39 minuta utakmice u kojoj je domaća momčad bila u potpuno podređenoj ulozi.

NATRPALI IH S TRI KOMADA /

Inter razbio Mourinhovu Romu. Perišić i Brozović odigrali fantastičnu utakmicu

Vodeći pogodak za Inter postigao je Hakan Calhanoglu u 15. minuti i to izravnim udarcem iz kuta, kojeg možete pogledati ovdje. Turčin je sjajno zavrnuo loptu, ali odlučujuća je bila loša reakcija domaćeg vratara Ruija Patricija kojem je lopta prošla kroz noge i završila u mreži.

“Išao sam na gol. Uvijek gađam prvu vratnicu kad izvodim korner. Ovaj put to je prošlo dobro”, kazao je veznjak nakon susreta.

Četvrtom pobjedom u nizu momčad pod vodstvom Simonea Inzaghija došla je do 37 bodova te je zasjela na drugo mjesto s bodom manje od vodećeg Milana koji je pred svojim navijačima svladao posljednjeplasiranu Salernitanu s 2-0 (2-0).