TEŽAK PORAZ / Hajdukovci luduju po Facebooku, toliko su ogorčeni da neki spominju čak i Jožu Manolića!

'Bili smo odlični do početka utakmice', napisao je jedan od razočaranih navijača

29.1.2023.
19:23

U posljednjoj utakmici 19. kola HNL-a Istra 1961 je pred rekordnim brojem gledatelja na svom stadionu "Aldo Drosina" svladala Hajduk s 3:0 (1:0). Pogotke za domaće postigli su Ante Erceg (29, 65) i Einar Galilea (53).

Veliki upliv na konačni rezultat imali su i događaji iz završnice prvoga dijela kada je Hajduk dva puta tresao mrežu domaćih, ali oba ta gola su poništena nakon poduže VAR provjere zbog zaleđa.

Prvi nesuđeni strijelac bio je Melnjak koji je u 36. minuti glavom pospremio odbijanac od grede nakon udarca Mlakara. No, pregledom snimke ustanovljeno je kako je netko od igrača Hajduka bio u zaleđu u začetku akcije, odnosno prilikom Krovinovićeva ubačaja iz slobodnog udarca u kazneni prostor.

Šest minuta kasnije Borevković je kaznio neuspješno istrčavanje Majkića na novi Krovinovićev ubačaj, ali tom prigodom Istrin vratar je u pokušaju boksanja lopte pogodio igrača Hajduka od kojega je lopta odbila na nogu Borevkovića koji je ostao u zaleđu.

Bilo kako bilo, navijači Hajduka bijesno su reagirali na poraz, a u nastavku prenosimo neke od njihovih komentara na Facebooku:

ISTRA - HAJDUK 3:0 /

Katastrofa Hajduka u Puli: Bijeli odavno nisu doživjeli ovakav debakl, 'Hajdučko srce' i miljenik Torcide im zabio dva gola

"Politika dovođenja pojačanja u hodu, u prvih pet kola, dolazi na naplatu po milijunti put."