U petoj prijateljskoj utakmici koju su odigrali na pripremama u turskom Beleku, nogometaši Hajduka došlu su do novog poraza. Bolji je s 3:2 bio slabašni austrijski drugoligaš Horn.

28.1.2013.
17:35

Hajduk je došao do vodstva u 42. minuti susreta kada je Stojanović pronašao Maglicu, a ovaj glavom zakucao loptu u mrežu.

Odmah na početku nastavka Austrijanci su došli do izjednačenja, a u 48. Bijeli su ponovno poveli preko Tomaša, koji je zabio prekrasan pogodak iz slobodnjaka.

Izjednačili su Austrijanci drugi put u 66. minuti na 2:2, a do konačne su pobjede došli u 88. Vrijedi istaknuti kako u ovom susretu ni sreća nije bila na strani Bijelih.

Maglica je promašio tri izgledne šanse u nastavku, prvo je iz velike blizine pogodio vratnicu, zatim je odbijanac poslao u gredu, a njegov treći pokušaj, jedna na jedna, pročitao je protivnički vratar.

U srijedu će Splićani odigrati novi susret, a protivnik će im biti Red Bull.