HAJDUK RAZVALIO ŠAHTAR: / Goropadni Bijeli očitali lekciju prvaku Ukrajine

Splitski Bijeli razvalili zvučni Šahtar iz Donjecka

22.1.2019.
18:20
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u utorak su u turskom Beleku, u pripremnoj utakmici za nastavak HNL sezone, s uvjerljivih 4-1 razbili prvaka Ukrajine Šahtara iz Donjecka. Splitska momčad povela je u 21. minuti preko Mije Caktaša iz kaznenog udarca, koji je tako zatresao mrežu i u svojoj trećoj pripremnoj utakmici. Na 0-2 u 23. minuti povisio je Delić nakon prethodnih pokušaja Caktaša i Jaira.

Šahtar je preko Dentinha u 30. smanjio na 1-2 a strijelac četvrtog gola u prvom dijelu bio je Jairo, koji je na dodavanje Caktaša pobjegao Šahtarovoj "pospanoj" obrani, zaobišao vratara Andrija Pjatova i Hajduku u 41. ponovno donio dva gola prednosti i veliku radost...

HAJDUK OSTAO BEZ KAPETANA: /

Branič propušta sve pripremne susrete, upitan i nastup u derbiju

Tonio Teklić u 60. minuti, udarcem s više od 20 metara, postavio je konačni rezultat susreta.