ISPRAĆAJ TORCIDE / Hajduk odigrao fenomenalnu utakmicu, a navijači ih nagradili posebnom pjesmom. Pogledajte kako je to izgledalo

Hajduk je došao do 12. pobjede u ovoj sezoni i sada ima 41 bod

5.2.2022.
17:42
Luka Stanzl/PIXSELL

U prvoj subotnjoj utakmici 22. kola Prve HNL Hajduk je pobijedio s 4-0 (2-0) na gostovanju kod Gorice i privremeno zasjeo na drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Hajduk je poveo već u 3. minuti, kad je nakon ubačaja Krovinovića strijelac glavom bio portugalski stoper Ferro. Vodstvo Splićana udvostručio je Marko Livaja u 39. minuti precizno izvedenim kaznenim udarcem. U 57. minuti je Livaja bio asistent, a Jan Mlakar strijelac za 3-0. Konačnih 4-0 postavio je Livaja u 82. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici.

GORICA - HAJDUK 0:4 /

Rapsodija Bijelih u Gorici: Ferro debitirao i odmah zabio, Livaja razbio domaćine

Velike ovacije

Bijeli su nakon utakmice doživjeli prave ovacije! Orilo se: "Ja te volim, Hajduče" i apsolutno nitko nije mogao ostati ravnodušan nakon ove uvjerljive pobjede.

Hajduk je došao do 12. pobjede u ovoj sezoni i sada ima 41 bod, dva manje od vodećeg Dinama, a jedan više od Rijeke i Osijeka.