ZANIMLJIVO U BUNDESLIGI / Gvardiol zabio prvi gol sezone u Bundesligi, Beljo 'asistirao' igraču Bayerna za gol

Joško Gvardiol stigao je do prvog gola sezone u Bundesligi

11.3.2023.
17:36

Nakon što je već dva puta tresao protivničku mrežu u Ligi prvaka, Joško Gvardiol dočekao je gol za Leipzig u Bundesligi.

NA MINUS ŠEST /

Real nastavlja lov na Barcelonu: S Modrićem u prvih 11 nakon preokreta srušili Espanyol

Njegova momčad je s 3-0 pobijedila Borussiju Mönchengladbach, a hrvatski branič potvrdio je pobjedu u 80. minuti.

Prethodno su mrežu gostiju tresli Werner u 50. i Forsberg u 71. minuti.

Borussia je u 53. preko Plee promašila penal.

Dion Drena Beljo odigrao je prvih 45 minuta u porazu Augsburga 5-3 kod Bayerna, a u 35. minuti glavom je izbacivao jednu loptu, no samo do Pavarda koji pogađa za 3-1 Bayerna.

Gosti su poveli preko Berishe, no već do poluvremena Bayern je imao 4-1 golovima Cancela, Pavarda i Sanea. Berisha je u 60. smanjio na 4-2, Davies u 74. pogodio za 5-2. a konačnih 5-3 u sudačkoj nadoknadi postavio je Cardona. Josip Stanišić ostao je na klupi Bayerna.

Bayern je na vrhu s 52 boda, tri više od Borussije Dortmund koja ima i utakmicu manje. RB Leipzig je treći s 45 bodova. Na dnu s Hoffenheim i Schalke s 19 bodova.