ODLAZI U NOVI KLUB? / Trener Leipziga povukao znakovit potez s Gvardiolom, Dani Olmo asistirao u remiju sa Stuttgartom

Leipzig je poveo u osmoj minuti, a Stuttgert izjednačio dvadesetak minuta kasnije

7.8.2022.
18:54

U pretposljednjoj utakmici 1. kola njemačke Bundeslige Stuttgart je ugostio RB Leipzig, a konačan rezultat dvoboja je 1-1.

TRANSFER KARIJERE /

Pep Guardiola želi senzacionalnog Hrvata: Poznata i cijena, evo koliko će Man. City morati platiti za njega

Gosti su poveli već u 8. minuti, kad je na dodavanje bivšeg dinamovca Danija Olma mrežu pogodio Christopher Nkunku. Stuttgart je do izjednačenja stigao u 31. minuti, a strijelac je bio Naouirou Ahamada.

Gvardiolu samo pet minuta

Do kraja dvoboja dinamičnog dvoboja Leipzig je imao više prilika za postizanje drugog pogotka, ali je domaći vratar Mueller uspio spasiti Stuttgart s nekoliko sjajnih intervencija.

Joško Gvardiol je za goste igrao od 85. minute, a u 89. minuti je njegov opasan udarac malo izvan kaznenog prostora završio u domaćem bloku. Lijevi bočni Stuttgarta i hrvatske reprezentacije Borna Sosa nije konkurirao za domaći sastav zbog ozljede aduktora.